jak jsme se vydali k jezeru

1. listopadu 2015

Každý z nás má někdy chvíle, kdy chce od všeho utéct. Ztratit se, zapomenout na malou (či delší) chvíli na to, co se děje kolem. 
A pro takové chvíle je nejlepší výlet s milovanou osobou, ať už je to váš Milý či Milá, kamarádka, rodič či kdokoliv jiný. Musí to být člověk, s kterým vám je dobře, někdo, kdo vám dokáže zlepšit náladu. Nevadí mu vyslechnout vás, povídat si klidně o nesmrtelnosti chrousta, pokud to bude vaše přání. Zároveň mu ale nevadí mlčet, jen vás tiše držet za ruku a užívat si toho, že je vedle vás. To mu pro tuhle chvíli stačí.
Já jsem právě takový výlet potřebovala. Všechno kolem mě se najednou začalo sypat a já už toho nechtěla být součástí. Alespoň na ten jeden víkend jsem se potřebovala ztratit.
A tak mobil schovávám někam na dno batohu, kolem krku si uvazuji teplou šálu, ranní líčení pro dnešek vynechávám, s sebou si dělám mou milovanou kávu, na cestu si s Milým děláme tousty, nasedáme do auta, pouštíme jeden z oblíbených playlistů a vyrážíme vstříc našemu malému dobrodružství!


Na výlet jsme si vybrali takovou mojí srdcovku. Černé jezero a jeho okolí je místem, kam utíkám strašně ráda. Miluju vůni lesa, jehličí, křupající pod nohami. A když k tomu všemu ještě přidáte barvy podzimu a sluneční paprsky, prosvítající skrz větve stromů, je to přímo pohádkové.

8 komentářů

 1. Nádhera, tyhle útěky jsou to nejlepší jak se odreagovat, jak píšeš-prostě se ztratit...

  OdpovědětVymazat
 2. Útěky do přírody jsou tím nejlepším lékem na všechno 💛 Krásné fotografie i článek, moc vám to spolu přeji!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný článek i fotky. Snad co nejdříve takový útěk taky podniknu.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krásné fotky.:) Nějakou dobu tě sleduju na ig a když jsem teď objevila tvůj blog a zjistila,že ještě k tomu krásně píšeš..jsem nadšená!:D:)
  P.S. Útěky do přírody jsou jednou z nejlepších forem odregování se,na tom se určitě všichni shodnem.:)

  OdpovědětVymazat
 5. Útěky do přírody to je moje. Kdykoliv se něco děje beru les útokem( ale potichu a polehoučku,abych nikoho nevyplašila :-D ). Dokonce jsem se při procházkách začala učit do školy,jde to tak samo. Ale raději školu do lesa tahat nebudu.
  Chtěla bych se zeptat na jaký foťák fotíš tak úžasné fotkya,Aničko? :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Konečně nacházím blog, který mě dokáže přenést z bolavého mozku o 30-40cm níže :) děkuji

  OdpovědětVymazat
 7. Ty máš vždycky tak krásný fotky!! :O :) čím fotis?

  OdpovědětVymazat

© ANNA. Design by FCD