month summary / březen 2018

9. dubna 2018

+
 • poprvé v tomhle roce jsem byla plavat. strašně dlouhou dobu předtím jsem mluvila o tom, že bych z toho chtěla udělat pravidelnou záležitost, abych taky dělala něco pro svoje tělo. kvůli stále se vracející nemoci jsem se k tomu ale dostala právě až v březnu.
 • MDŽ. slavit nebo neslavit? kytička pro maminku či babičku je sice moc fajn, ale víme všichni, kde má tenhle svátek původ? a že jde o svátek uznaný OSN a má představovat den mezinárodní solidarity žen za spravedlnost a mír? a že bychom si žen ve svém životě neměli vážit jen 8. března, ale po celý rok? 
 • po dlouhé době mě taky přijel do Prahy navštívit Maty <3 /Planetárium (ve kterém jsem byla vůbec poprvé a bylo to moc moc fajn - doporučit můžu nejenom stálou astronomickou výstavu, ale i program Noční obloha 8K, to byla teprve pecka!), již tradiční návštěva I Need Coffee, burger ve Vegg Go a OC Chodov, ve kterým jsem skoro (ale fakt jen skoro!) nenašla auto/
 • páteční vstávání v 5.30, káva v termosce, Tomášova mikina a cesta autem skrz deštivou Prahu. navzdory té brzké hodině to bylo moc fajn ráno, vlastně jedno z nejmilejších za poslední dobu.
 • nové brýle. po dvou nebo třech letech jsem se rozhodla, že potřebuji brýle silnější a s trochu jiným tvarem obrouček, než jsem měla doposud. první dny byly sice díky přidaným cylindrům i na druhém oku poněkud krušnější, pak se to ale srovnalo a já teď konečně zase vidím!
 • J A R O
 • kniha O kočkách od Charlese Bukowskeho a Němci od Jakuby Katalpy. obě dvě naprosto skvělé!
 • knihy z Antikvariátu 11 (kde už mi díky mým častým návštěvám začali tykat). mimochodem, všimli jste si, jak jsou Nusle pěkný?
 • Stavovské divadlo, hra Spalovač mrtvol a my dva. jednoznačně nejhezčí rande března <3
 • bydlíme sami (a máme nový obývák)!
 • spousta nových rostlinek
 • konečně mám svou vlastní knihovnu
 • začala jsem si vést svůj vlastní bullet journal

Founík ve svojí džungli
Founík si novou sedačku evidentně taky dost užívá!
New glasses!
moji <3
Jedna z návštěv Antikvariátu 11, která se díky hezkýmu počasí a projížďce tramvají (skoro spíš okružní jízdě) protáhla tak na tři hodiny. Bylo krásno! 
Džungle v kuchyni
I ložnice je v novém kabátě!
Antikvariátové úlovky
Máme novej obývák! <3
Tohle je prostě nádhera /Stavovské divadlo/
darovaná monstera <3
Maty <3
<3

6 komentářů

 1. Milá Aničko, když jsem asi před rokem a půl objevila tvůj blog, šla jsem úplně na začátek. A to k prvnímu článku a přečetla jsem tvůj blog tak, jak se má. Sleduju tvoji úžasnou proměnu a mám z tebe upřímnou radost. Inspiruješ mě v těch špatných dnech k lepšímu, v krásné dny si na tebe vzpomenu, když vidím nějaký tvůj nový post na ig a v ty uspěchané dny, si najdu chviličku se zastavit a podívat se na blog, jestli něco nepřibylo.
  Jedna otázka mi ale vrtá hlavou. Jaktože ti drží washi pásky na stěně? :DD jeto nějaký trik, je to speciální washi?

  Měj krásný den, Viktorie <3

  OdpovědětVymazat
 2. Jee,ty taky bydlíš v Praze? :) já tedy jen něco přes rok ale jsme tady docela spokojení. Já nosím kontaktní čočky, brýle sice mám, ale nejsem na ně moc zvyklá a nenosím je ráda, jen ve dnech kdy se mi opravdu nic nechce a nikam se nechystám. Ta tvoje knihovna se mi hrozně líbí, ale já nemám tolik knih :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Aničko, mohla bys prosím napsat článek u bullet journalu?

  OdpovědětVymazat

© ANNA. Design by FCD