Kunratický les | zpátky do dětských let

20. října 2016Chodili jsme tam s tátou. Malý rybník hned na začátku, labutě a krmení kachen. Zima a rukavice na mých rukou. Barevné, někdy až do odstínů černé se halící listy. Místo, kde bydlí čerti - ano, přesně tam, za tím kopcem. 

Kolikrát jsem na ten les myslela a říkala si, že jednou se tam určitě vrátím.
A teď - když už jsem zase v Praze nastálo a o víkendech prahnu po tom vydat se někam do přírody - se tomu tak konečně stalo. A já cítila silnou nostalgii. Pod nohama žluté listí, ve vzduchu byl cítit podzim. Slunce ve vlasech a úsměv na tváři. Bylo mi taaak krásně.

p.s. Prozkoumávání tohohle (úžasnýho) lesa tedy rozhodně nebylo mé poslední!

6 komentářů

 1. Tak tyhle fotky dokážou zlepšit ve škole náladu <3 Děkuju!

  OdpovědětVymazat
 2. Opět příjemný článek a nádherné fotky. Vždy dokážeš povzbudit a vykouzlit mi úsměv na tváři. :) Mám moc ráda Tvůj blog. Díky moc za krásné články, inspiraci a pozitivní pohled na svět.

  Tvá věrná čtenářka Ann

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné fotky :)) Také mám teď o víkendech, když se vrátím z Brna, hroznou chuť na procházky lesem :)

  OdpovědětVymazat
 4. Je tam nádherně. Ten pocit návratu musel být určitě zvláštní a hlavně pěkný. :) Teď akorát myslím na své dětství a na místa, kam jsme tehdy jezdívali na dovolenou. Lesy a samé lesy. ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný článek i fotky. Tvůj blog sleduji už od začátku a budu pro tebe hlasovat v blogerce roku. Nemůžu si ale pomoci našla jsem tam ještě jeden blog a přijde mi jako totální kopie (napodobenina) toho tvého http://minutewithvladi.blogspot.cz/.

  OdpovědětVymazat

© ANNA. Design by FCD