velhartický krásno

26. února 2016


Jestli někam utíkám opravdu ráda, tak je to právě tenhle les. 

Les mého dětství, les, kam jsem s dědou při parných létech chodila na procházky. Na sobě jsem měla zelené plátěné šortky (které si pamatuji dodnes), za ruku jsem držela dědu, mého velkého ochránce a jednoho ze dvou nejdůležitějších mužů mého dětství. Světlý malý nosík jsem vesele nastavovala sluníčku a jedinou mou starostí bylo, kdy už dojdeme do té cukrárny, kde mají tu nejlepší zmrzlinu. 

Byly to krásný časy, do kterých se ve vzpomínkách tak ráda vracím. 
Máme teď jarní prázdniny, které jsem se rozhodla i navzdory blížící se maturitě využít po svém. Odpočinout si a na chvíli se zbavit toho stresu, který nás den co den zahalen v šedé kápi navštěvuje a touží po tom zničit nás. Zavřela jsem mu před nosem dveře a s vyplazeným jazykem mu oznámila, že tenhle týden má opravdu smůlu a že ho hodně (nejlépe už nikdy) dlouho nechci vidět.
Učení jsem tedy na těch pár dní odložila (no dobře, vypracovala jsem si ve volných chvílích dalších 5 knížek k maturitě, zas takový lenoch nejsem) a rozhodla jsem si ty dny užít.

S Milým jsme tedy jednoho čtvrtečního dopoledne nasedli do auta, na cestu si uvařili čaj do termosky, na nohy obuli botasky do přírody, zabalili se do x vrstev oblečení a vyrazili jsme!

P.S. Myslím, že to byl mnohem líp využitý čas než přemýšlet nad dlouhodobým majetkem, účtováním či hospodářkou politikou státu, uf.

5 komentářů

 1. Tohle je tak POHODOVEJ článek, že jsem se rozhodla dneska už nic nedělat a těšit se na zítra :D. Jedeme taky na výlet do přírody a už se nemůžu dočkat, konečně letošní první! Tobě přeju pevný nervy a hlavně v klidu a bez stresu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš naprosto úžasné fotky, ze kterých čiší pohoda a krása toho lesa.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný článek a překrásné fotografie jako vždy <3

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto souhlasím, taky jsem potřebovala prázdniny! :)

  OdpovědětVymazat

© ANNA. Design by FCD