Weekly inspiration 13

27. ledna 2016

Všechno je momentálně tak moc fajn a já se jen sama sebe s obavami ptám, zda to není jen hezký sen, ze kterého se co nevidět probudím a věci zase budou tak, jako byly ke konci minulého roku (tudíž pěkně nanic).
Štípám se, ale probuzení (díkybohu) nepřichází. Všechno je to realita a já se díky tomuto zjištění usmívám snad ještě víc. 

Jak byl r. 2015 špatný už od samého začátku, byl plný změn (a že většinou k horšímu), plný pádů a zase následných vzestupů (které mi ale kolikrát daly obrovskou práci), tak ten letošní je už od začátku plný super věcí. Možná je to taková malá / velká odměna za to, jak jsem se tím minulým rokem (úspěšně) prokousala, kdoví...

Nechci znít jak reklama na štěstí, vytrubovat do světa, jak se mi momentálně všechno daří a jak je všechno super, ale... je to tak. Usmívám se na svět kolem jako blázen. Navzdory blížící se maturitě, stresům okolo vysoké, stěhování, navzdory všem těm změnám, které mě čekají.. navzdory všemu jsem (už) jakž takž v klidu a užívám si přítomného okamžiku a přijímám věci takové, jaké jsou.

Ona totiž opravdu funguje síla myšlenek, že si k sobě přitáhnete to, na co myslíte. A tak jsem vzala leden už od začátku za úplně jiný konec, než jsem vzala ten minulý a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat (jupí!)

Myslete na to, že svět kolem vás a váš život samotný si utváříte sami. Všechno je to na vás, na vašich myšlenkách, na tom, co jste ochotni obětovat, jak se chováte sami k sobě i k ostatním. 
Můžete se na svět kolem jen mračit, neustále si na něco stěžovat, řešit a pomlouvat ostatní, místo toho, abyste jiné podporovali a pokud někoho nemáte rádi - tak se o něj nestarali (i když z vlastní zkušenosti můžu říct, že vydýchat nějakého takového člověka je někdy pořádná fuška), můžete být negativní a myslet si, že se proti vám spikl celý svět.
Ale pak nečekejte výsledky, nečekejte, že se vám v životě bude dít něco dobrého, protože kvůli vašemu myšlení se to ani stát nemůže.

Věřte mi, není to jen snůška ohraných keců, které nefungují.
Z vlastní zkušenosti totiž můžu říct, že fungují.
A zatraceně dobře.

10 komentářů

 1. Mám tě moc ráda Aničko <3<3<3, Jseš neuvěřitelná. V tom článku je něco co je mega povzbuzujici,pozitivní, uklidňující, optimistické, úžasné, mile, pravdivé, motivujici a proste strašně moc motivující....děkuju ti za vše

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, nijak to nesouvisí s tímto článkem, ale chtěla bych se tě zeptat, zda neuvažuješ o tom, že by sis nechala postupně narůst delší vlasy? :) Nejspíš ne tak dlouhé než dřívě, ale prostě jen trochu delší než teď. :)
  Díky, K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, vlasy růst nechávám, ale maximálně tak nad nebo na ramena, delší rozhodně ne :)

   Vymazat
 3. mám hrozně ráda způsob kterým se koukáš a na svět, tvoje články jsou psané úžasným stylem

  OdpovědětVymazat
 4. Máš nějaký oblíbený seriál?
  Já mám hodně ráda Skins.

  OdpovědětVymazat
 5. Ono ty špatné časy většinou posouvají člověka dál do hlubin kam sám potřebuje. Ať nás lidi štvou jakkoliv ,jsou odrazem nás samých. . Mám tě moc ráda už pěkně dlouho. .sledovala jsem začátky tvé stránky na fb až sem. Vždy jsem obdivovala tvoji tvorbu/vyjádření. . Pokračuj v tom co miluješ a naplnuješ sama sebe. Zasloužíš si to. Věřím, že se dopracuješ k velkým věcem. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Nevěřila bych, že to někdy řeknu (napíšu), ale právě jsi inspirovala jednoho "neinspirovatelného" bručouna.

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi tak pozitivní ! Obdivuji Tě za to. Jsem ráda že jsi šťastná. Weekly inspotation mám nejraději. Vždycky mě náplní něčím zvláštním. Vykouzlí úsměv na rtech. A za to ti děkuji.

  OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD