Weekly inspiration 10

1. listopadu 2015

2634484047 věcí v hlavě a myšlenky utíkající do všech světových stran. Z hrnku usrkávám teplý čaj s příchutí borůvkového muffinu (mňam!), do diáře si pečlivě zapisuji vše, co mě v následujících dnech čeká (to protože mám ve svých 18 letech nejspíš sklerózu a to co si nenapíšu jako by nebylo), místo učení se do školy projíždím internet (to protože se poslední den prázdnin přece nebudu učit ne) a celkově mám takovou pohodu. Nebo se o ní alespoň snažím.

Pravdou je, že mám z nadcházejících měsíců čím dál větší strach. Jako by všechno, co jsem se v posledních letech naučila a čeho se snažím držet aneb žij přítomným okamžikem někam vyprchalo a já se strachuji z věcí, které mě čekají až za půl roku. Uklidňuje mě jen to, že to tak má snad každý maturant a člověk, kterého čekají přijímačky na vysokou školu.

Zároveň jediné co ve třídě řešíme je čím dál tím víc se blížící maturák a vše s ním spojené (tímto zdravím náš maturitní výbor, zařizujíc vše důležité - klaním se před vámi, já už bych se na vašem místě asi dávno zbláznila).
Prostě a jednoduše - je toho moc. A jelikož nevím co dřív, tak radši nedělám nic. Alespoň pro dnešek.
Že to není moc logické? Ano já vím, ale chápejte... já mám přece ještě dnes ty prázdniny!

A tak vám dnes přináším další várku obrázků či fotek, které mě za uplynulých 14 dní zaujaly:


srdce cestovatele
ať žije jakási čistota, jednoduchost
nikdy jsem nebyla zastánce "pušapek" a podprsenek s kosticemi. a tak jsou pro mě tyhle krásky hotovým pokladem!


tohle je sen!to zní líp než "to nemůžu zvládnout, to nedám". co myslíte?


ty vlasy!tohle tričko bych nutně potřebovala, prosím!


asi všichni už víte o mojí "úchylce" na chatky v lesích že? jedna taková by vůbec nebyla špatná!

9 komentářů

 1. Moc se mi líbí ten nápad dělat články tohoto typu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem na tom úplně stejně. Například zítra píšu z veškeré látky psychologie (z čehož i maturuji a mimo to sním o tom, že bych psychologii i studovala dál) ale místo abych se učila, hledám zajímavé blogy. No, aspoň jsem narazila na ten tvůj, tak můžu být ráda :))

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Aničko. Opravdu neskutečně miluju tvůj blog, tvůj styl psaní, tvé fotky a tu neskutečnou pohodu, kterou tohle všechno vyzařuje.<3 chtela jsem se zeptat, vím že tyto články weekly inspiration jsou hlavně o fotkách, ale co kdybys občas třeba na konec nebo klidně i do jiných článků hodila nějakou písničku, která tě v poslední době zaujala? :) bylo by to super! :) ale samozřejmě je to tvá věc, jen mě to tak napadlo.:)

  OdpovědětVymazat
 4. Poznám ten strach z toho, že neviem čo bude za pol roka. Tiež som v maturitnom ročníku. Môžem sa ťa spýtať čo si si vybrala,že budeš študovať na vysokej škole ? aký odbor ťa zaujal ? Keďže píšeš že to čo študuješ na strednej ťa nebaví..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaujala mě samozřejmě žurnalistika, další varianta jsou sociální vědy, mediální tvorba či studium jazyků.
   Velkým bohužel je pro mě to, že 4 roky studuju obor, kterým se nikdy živit nechci. Tak snad mi alespoň ta vysoká vyjde

   Vymazat
 5. Sdílím tvoji úchylku na chatky v lese, mohly bychom založit klub milovníků lesa a hromadně si nějakou pořídit. :'D Když to tak čtu jsem ráda, že do mojí maturity je to ještě spousta času. Věřím, že ty to určitě zvládneš :)

  OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD