blogerka roku 2015

25. listopadu 2015


Usrkávám z hrnku svůj ranní English breakfast a místo toho, abych se už konečně začala taky věnovat škole a všemu tomu učení, které na mě z poličky nepřátelsky pomrkává, usedám k počítači a říkám si, že vám všechny své pocity ze včerejška musím sdělit ještě za tepla! A ono to účetnictví ještě nějakou tu hodinku počká, co si budeme povídat...

Už když jsem se den předtím chystala a vybírala, co na sebe, řekla mi mamka jednu věc. A to abych tam ze sebe nedělala něco, co ve skutečnosti nejsem. Abych se chovala podle sama sebe a abych byla odrazem toho, co píšu na svém blogu. A jak řekla milá CCumrik - Jedu tam sama za sebe.

Úterní ráno, probouzím se u Milého, který je mi morální oporou. Jsem nervózní, ve spěchu  usrkávám horký čaj, snídám jogurt a pravou nohou vyrážím do Velkého dne.
První zastávkou je drogerie s úkolem sehnat hezkou a výraznou rtěnku. Po půl hodině vybírání ji konečně mám. Co na ní říkáte? Já jsem z ní nadšená!


Jelikož bohužel zatím nepatřím mezi pražáky a má cesta do Stověžaté zabere autobusem 3 hodiny, rychle obědvám a ve 12 vyrážíme s Jančou vstříc velkoměstu (slámu z bot si vyndaváme hned na klatovském autobusovém nádraží, nemusíte mít strach!)

Přijíždíme do Plzně, kde si dáváme čokoládové kafe z automatu (které ale vůbec nebylo špatné, za 16,- úplná bomba, kam se hrabou naše automaty ve škole!) a po hodině vyrážíme konečně přímo do Prahy.


Asi bych vám taky jako správná blogerka měla říct něco ke svému outfitu, který jsem na této akci měla (všímáte si té lehké ironie?)
Můj outfit, díky kterému si mě tam vyhlédl jeden nejmenovaný bulvární plátek a "módní policie" se mnou dokonce natočila rozhovor (a upřímně doufám, že nebude nikde zveřejněn, vůbec nevím, co jsem tam já - trémař - povídala).
A teď znovu zmíním svou mamku, která mi dala další radu a to tu, abych byla sama sebou a nebála se být jiná. Jako většina slečen jsem chtěla jít v šatech, ale když jsem si je zkoušela, nějak to nebylo ono. Po posledních dvou týdnech, kdy jsem díky společenským akcím v šatech strávila času až až, jsem jich měla jaksi dost a chtěla jsem něco jiného.
A tak jsem si vzala sako, pod něj bílou košili, klobouk, na nohy obula podpatky (aby se neřeklo) a pusu namalovala výraznou rtěnkou. A najednou jsem se cítila skvěle, protože jsem to byla .


Kdybych měla shrnout všechny své pocity do jednoho slova, bylo by to asi zklamání.
Možná jsem od toho čekala víc, než spoustu povýšených slečen, pozorující ostatní a hodnotící, jak ti druzí vypadají. Neříkám že takové byly všechny, to určitě ne. Spousta z nich byla milá, usmívala se.. ale mně v tom prostředí nebylo dobře. Bylo mi nějak na nic z té povrchnosti, která se rozprostírala všude kolem. Ale takhle to asi bývá na každé akci podobného rázu.
Ale víte co bylo strašně super? Že jsem viděla mou oblíbenou AnnBloggerKid, se kterou mám dokonce i fotku!


Jinak bych také chtěla zmínit slečnu Evu, čtenářku mého blogu, která za mnou přišla s tím, že můj blog je prostě super. Díky, strašně mě to potěšilo (kdybys mě viděla, jak jsem se asi ještě minutu potom usmívala jak blázen)


Tento večer byl určitě zkušeností a zajímavým zážitkem. Potkala jsem spoustu lidí, jejichž práci obdivuji, jejichž blog či videa sleduji a lidi, kteří mě svou prací inspirují.
To, že jsem skončila osmá z deseti je pro mě úspěch. Vám všem bych chtěla poděkovat za každý hlas, který jste mi poslali, jste skvělí. 

Ale víte co vám povím?

Že pro mě mají mnohem větší váhu vaše komentáře, vaše zprávy, ve kterých mi píšete, jak vám můj blog, moje slova pomáhají být lepší, zvládat těžké situace, jak mění vaše myšlení. Jak vás posouvají dál, jak máte díky mně chuť změnit svůj život. 

To je pro mě totiž ta největší odměna.

11 komentářů

 1. Jeee Aničko, už jsem se těšila až vyjde feedback od tebe! Moc gratuluji k osmému místu! V mojem srdíčku máš však první místo, ne v blogerce roku, ale v blogu na, kterej vždy běhám pro inspiraci, potěšení a pěkný fotky. Heh. :D Je moc fajn, že tě to baví a předáváš nám svojí radost ze života! Mám tě ráda a pokračuj! A ať seti daří i účetnictví. :)
  Hann

  http://hannablogstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji i k osmému místu! Mě vůbec celá ta Blogérka příjde, že jedna blogerka je nad druhou, a moc škatulkování, a nevím...:-) Tvůj blog je moc inspirativní a vždy si mohu tak nějak srovnat myšlenky s těmi tvými, které jsou mnohdy velmi podobné :-) jen tak dál! ^

  OdpovědětVymazat
 3. Moc gratuluju!! Jedna z nejsympatičtější slečen večera

  OdpovědětVymazat
 4. moje maminka říká: "maminka má vždycky pravdu".
  a má pravdu.
  vždycky má pravdu.
  gratuluju :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Drahá Aničko, stejně jako ostatní bych ti chtěla moc poblahopřát k osmému místu. A jak už tu bylo zmíněno, pro nás jako věrné čtenáře budeš vždy na prvním místě jedině ty. Jsi jiná než ty ostatní (v dobrém samozřejmě), ale to ty jistě víš. Nezáleží ti na slávě a těch ostatních hloupostech a proto tě mám nejradši ze všech. Aničko chtěla bych ti popřát hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a taky pevné nervy (maturu ať zvládneš levou zadní😄🐾). Ať se ti splní všechna tvá tajná přání a s tvým Milým ať vám to vydrží do nekonečna a ještě dál. Možná je to směšné, protože ti tu přeji jak k narozeninám. 😄 Ale tyhle věci jsou přeci jen hrozně důležité, tak snad ti alespoň úsměv na tváři vykreslí. Tvoje věrná fan Gabi.👋🌷

  OdpovědětVymazat
 6. Jee <3 Moc ráda jsem tě viděla na živo. Jsi velmi inspirativní člověk a já tě mám jako čtenářka tvého blogu nesmírně ráda. Gratuluju k 8. místu, ale pro mě jsi stejně 1!

  - Evii <3

  OdpovědětVymazat
 7. Můžu se zeptat, co máš za zrcadlovku? :)

  OdpovědětVymazat
 8. Máš nějakou adresu, kam bych Ti mohla poslat dopis? :) jinak krásný článek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adresu určitě zašlu, napiš mi na mail! :) (svarcova.ann@seznam.cz)

   Vymazat

© ANNA. Design by FCD