Weekly inspiration 09

20. října 2015

Diář, plnící se každý den více a více poznámkami, které jsou označené růžovým zvýrazňovačem. Růžová znamená, že se jedná o školu, bohužel. A já, navzdory tomu, že jsem v maturitním ročníku, zůstávám tak nějak v klidu. Protože ono se to ani jinak nedá. Člověk by se zbláznil, kdyby měl ve všech předmětech podávat stoprocentní výkony a navíc se snažit všechno zvládat naprosto dokonale. Sesynchronizovat školu, přátelé, Milého, rodinu a ještě mít čas na činnosti, které vás baví. To nejde. 

A tak si člověk musí určit priority, naučit se vyhranit si čas na určité věci. Ne zběsile přebíhat od jedné věci k druhé. 
A jak jsem si řekla, zkouším teď zas myslet pozitivně a těšit se i z maličkostí.
Tak například se nemůžu dočkat našeho maturitního plesu (ano, i na mě dopadla plesová horečka), nemůžu se dočkat listopadového zájezdu do Anglie (ze kterého určitě bude článek), podzimních prázdnin, jedné věci, o které se ale taky dozvíte až časem. Těším se na prosincový výlet do divadla, na Vánoce, vánoční atmosféru a rok 2016, který bude plný změn a nových začátků. 
Najednou je toho tolik, na co se těším a co ve mně vzbuzuje nadšení. A stačilo jen jediné - alespoň trochu změnit styl myšlení a místo mračení se na ten svět kolem pokusit usmívat. 

Zkuste to taky, je to příjemná změna, uvidíte!
"What if they don't like my Christmas sweater?"


SEN
už za pár dní!
na podzim mají ty výlety tak nějak větší kouzlo, co myslíte?
téma uprchlíci zase z trochu jiného pohleduA když už jsme u těch radostí, chtěla bych se také zmínit o tom, jak jste mě potěšili tím, že jsem nominovaná na Blogerku roku! (kdyby mi chtěl někdo dát hlas, tak odkaz TADY)
Ano, samozřejmě jsem realista a je mi jasné, že vůči takové konkurenci nemám žádnou šanci, ale pro mě už je výhrou jen samotná nominace.

Takže bych vám znovu chtěla poděkovat (a nejen za nominaci), ale i za komentáře či vzkazy, které mi pořád píšete. DĚKUJU, jste skvělí!

12 komentářů

 1. Opět skvělý článek, jak jinak! Kolikátého listopadu jedeš do Anglie?:) Těším se na fotografie.

  OdpovědětVymazat
 2. další článek o knížkách prosím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ráda bych, ale vzhledem k tomu, že od září doháním pouze povinnou četbu, tak nevím, o čem bych psala :-/

   Vymazat
 3. Díky tobě se hned na vše dívám pozitivně!Jsi mi inspirací, opět krásný článek!:)

  OdpovědětVymazat
 4. okamžitě jsem hlasovala, miluju tvůj blog a každý tvůj článek jako by nesl v sobě i kousek toho, co si myslím já a co já cítím.
  děkuji ti za to.
  mimochodem, taky jedu do angliev listopadu, poprvé v životě a je to můj velký sen, dostala jsem se tam díky grantu od EU, protože jsem na sobě pracovala a DÍKY TOBĚ si ujasnila priority, nikdy bych si nesplnila sen a nebyla tak šťastná nebýt tebe. chtěla jsem ti to napsat, protože jsi toho pro mě tolik udělala <3 měj se krásně !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svým komentářem jsi mě strašně potěšila, děkuju!
   Snad si to v Anglii pořádně užiješ! :)

   Vymazat
 5. Jeej to je super článek! Moc jsi mě povzbudila...Našla jsem věci na, který se těším a nemyslím na to, že se musím učit, ale myslím na to jaké to bude až skončím základku a otevře se mi zase nová kapitola života! Miluju tvoje weekly inspirations! :)

  http://hannablogstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, na tvůj blog jsem narazila na Blogerce roku a z nespočty mně neznámejch blogů, který jsem odtamtud otevřela, mě ten tvůj moc zaujal. Líbí se mi, jak píšeš, připadá mi, že se snažíš dát do článků něco ze sebe a to je super! :) Díky za to a ať se ti daří!
  P.S.: Jinak řečeno, máš novou čtenářku. :)

  http://jihomoravskaprazanda.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD