ROK

29. září 2015


29. září

Víte co se dělo před rokem, právě touto dobou? Že ne? 
Tak já vám to tedy povím.

Seděla jsem u počítače, hodiny (a několik dní předtím) si lámala hlavu nad tím, jestli mám svůj vlastní blog (znovu) spustit. Vždy to byla totiž jen série pokusů, kterou jsem se rozhodla ukončit hned v počátcích. Tolikrát jsem se snažila psát, publikovat své myšlenky, nápady. Ale pokaždé tomu něco chybělo. To něco, kvůli čemu jsem vlastně blog chtěla mít. A tak jsem ho několikrát smazala. Protože než dělat něco napůl, to už je lepší nedělat to vůbec.

Ale pak, po pár měsících - právě 29. září, jsem se rozhodla, že to zkusím - znovu, ale naposledy. A tak se najednou z dalšího "trapného pokusu" stal pokus, který trvá už rok.
Rok se vám snažím prostřednictvím tohoto malého pokusu něco dávat, posouvat vás někam dál. Rok vám tu vylévám své srdce či s vámi sdílím své útěky kamsi, když už nevím, co se sebou a potřebuji jen tak vypnout. Předávám vám tipy, mé názory na knížky či filmy. Sdílím s vámi své myšlenky, úvahy. Ale hlavně - hlavně se vám snažím ukázat, že na věci se dá dívat i z té lepší stránky.
Blog se stal mou srdcovou záležitostí, něčím, co nedělám z povinnosti, nýbrž z lásky. Těší mě každý nový komentář, reakce. Protože tak vidím, že blog je aktivní a má svůj smysl.

K dnešnímu dni jsme skoro na 100 tisíci návštěv, blog má 28 pravidelných čtenářů, za celý rok jsme si tu vyměnili 290 komentářů a to všechno u 118 příspěvků.
A já.. já jsem nadšená. 
Posouvá mě to někam dál, jelikož cítím, že to co vám předávám má nějakou cenu. Vidím to skrz zprávy, které mi píšete, skrz komentáře na instagramu či skrz vzkazy tady na blogu.

A vám bych chtěla říct jedno - dělejte to, co vás baví, ať už je to cokoliv. Buďte sami sebou, nebojte se být odlišní od stáda. Protože právě na takových lidech záleží, takoví lidé mě baví (a věřím, že vás taky).

Já si jdu teď na to roční výročí připít (trochu netradičně, přiznávám) šálkem mého milovaného ranního cappuccina. A vy se dnes na ten svět tolik nemračte, máme přece školní týden o den kratší (a to se jde do té školy hned o něco veseleji ne?)

a jak říkám

Zkuste se na věci dívat z té lepší stránky. Sami uvidíte po čase tu změnu ve vašem životě.

7 komentářů

 1. Velká gratulace :) Nepřestávej svoji zálibu děláš zatraceně dobře :) A mnohým z nás dáváš svými články víc, než si myslíš :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tvoje příspěvky jsou vážně špičkový :) Po každém přečtení nového článku,se nemůžu dočkat nového :3 Je to vážně super! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super super super. Tvuj blog miluju. Jsem rada, ze te to bavi a nedelas to , protoze musis . Verr :33

  OdpovědětVymazat
 4. A já už rok znám (bohužel jen přes tvůj blog) osobu s kterou mám toho tolik společného. Víc takových lidí jako ty, hlavně tady u nás. :( Jsi velká inspirace! ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji k roku blogování a doufám, že se to číslo bude jen a jen zvyšovat. Nalezla jsem tě v době, kdy jsem ve světě kolem hledala inspiraci a tak nějak nacházela... Takže tohle a třeba i tvůj twitter a we<3it bylo něco úžasného v té okolní šedi. Díky, že jsi!

  OdpovědětVymazat
 6. Aničko,přeju Ti,aby jsi i ty dělala nadále to co Tě baví. Dál se s námi dělila o Tvá moudra,postřehy a spolu s Tebou jsme se mohli posouvat i my.
  Neuveřitelně moc mě baví Tvé články. Každá slova Tebou napsaná hltám bez dechu.
  Přeju nádherný (i mnou) milovaný podzim a ať Tě hřeje vše krásné.

  OdpovědětVymazat

© ANNA. Design by FCD