Weekly inspiration 05

30. srpna 2015

Neděle a s ní i pravidelný přísun mých inspirational photos. Dnešní neděle je ale jiná. Je to ta poslední prázdninová. Poslední neděle, kdy se nestresujeme pomyšlením, že zítra už je zase to "otravné pondělí" a s ním i začátek školního týdne.
Letošní rok k nám byl ale milosrdný a 1. září připadlo až na úterý. A tak se (ještě) s klidnou hlavou a hrnkem čaje nořím do stránek knížky (kterou si dnes můžu číst do noci a nemusím myslet na to, že mám jít brzo spát, abych to v tý škole zítra nějak zvládla).
A vám sem dávám pár fotek či obrázků, které mě za uplynulý týden něčím zaujaly. 
Užijte si ten poslední den prázdnin!

kavárna s výhledem do ulice. jen tak u kávy a rozepsaných myšlenek pozorovat dění kolemaneb žijme přítomností6 komentářů

 1. Tvůj blog sleduju už docela dlouho.Hned od začátku mě tvé články uchvátily.Stala jsi se pro mě velkou inspirací,to jak píšeš a vyzařuje z toho obrovská energie,taková pozitivní,povzbudivá a celkově z tebe samotné.Jinak tohle je opět moc pěkný článek,bohužel akorát ty prázdniny utekly až moc rychle,ale zase je to blíž k blížícímu se podzimu,který jak tak čtu miluješ stejně jako já :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, jsem ráda, že má na tebe moje psaní takový vliv :)

   Vymazat
 2. Mně se strašně líbí, jak tento článek umíš vždy tak hezky uvést, prostě vždy v něm řekneš něco milého, reálného nebo naopak něco, co se ti nelíbí, ale vždycky to nějakým způsobem napojíš na ty obrázky a to je naprosto skvělý!

  OdpovědětVymazat
 3. Zase úžasný.
  Nevím jak to děláš , ale vždy mě nějak uchvátíš.
  Mám podobný styl jako ty. teda podle toho co tady o tobe čtu.
  Jsi por mě inspirací. :)
  verr

  OdpovědětVymazat
 4. Dostala si ma až tak, že si v blízkej dobe idem dať vlasy ako ty!:) si skvelá!

  OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD