Weekly inspiration 04

25. srpna 2015

Zbývá jeden jediný týden. 7 dní a 2 měsíce prázdnin jsou jako mávnutím pryč. A já se sama sebe ptám - kam se celé ty dny poděly? Mám pocit, jako bych za celé ty dva měsíce volna kromě práce nic nestihla.
Nesmutním, naopak se těším na přicházející podzimní dny. Podzim je mé milované, nejmilovanější roční období. Mlhavá a studená rána, kdy zachumlaná v kabátu a s horkou kávou v ruce čekám na školní autobus. Dny ve škole, které přežívám jen díky přátelům, které mám díkybohu přímo ve třídě. Odpoledne strávená s nejmilejšími, návštěvy kaváren (má peněženka opět zapláče) a čajoven, procházky v parku či lesích - které ale už díky stále větší a větší zimě nemůžou být tak dlouhé, jako třeba v létě. Pokoj, provoněný svíčkami. Teplé deky, seriály, knížky. Příroda, barvící se do všech možných barev.
Abych pravdu řekla, podzimní dny pro mě mají mnohem větší kouzlo, než třeba ty letní.

 Tudíž...

Autumn, hurry up

taky máte tak rádi antikvariáty? miluju tu jejich nezaměnitelnou vůni, kterou ucítíte hned, co otevřete dveře
poslední dny (a možná nejenom posledních pár dní) mám strašnou potřebu sbalit se a odjet někam daleko. sama bych se asi v takové chatě v lese bála, ale odjet tam s tou nejbližší partou kamarádů, chodit na procházky, dělat si čaj, povídat si historky - děsivé i neděsivé, svěřovat se jeden druhému, vařit si. to přece vůbec nezní špatně ne?


a teď si představte, že byste se ráno probudili a měli možnost jít posnídat přesně na takovou terasu. mně osobně by ke štěstí už nic nechyběloinstagram savantidaisy (https://instagram.com/savantidaisy/) je jedním z mých nejoblíbenějších. každodenní dávka inspirace


už se nemůžu dočkat, až tyhle fešandy zase vytáhnu ze skříně (nebo až si pořídím další pár, tentokrát snad hnědé?)

2 komentáře

  1. Skvělý článek jako vždy! Podzim také miluji. Déšť, svetry, knížky, čaj/ kafe a dýně :)

    OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD