Weekly inspiration 03

17. srpna 2015

Otevírám oči do mlhavého a deštivého rána. Na tváři se mi pomalu ale jistě roztahuje úsměv. Prší. Konečně.

Moje nejoblíbenější rána jsou ta, kdy mám čas na snídani - ať už ve dvou nebo sama. Kdy mám čas udělat si kafe nebo dobrý černý čaj s citronem, mám čas udělat si tousty a nakrájet kopu ovoce. Když si ještě stihnu i pustit dobrou muziku, přečíst pár stránek z knížky nebo se podívat na epizodu seriálu, je ta radost z nového dne ještě větší.
(teď by mohlo přijít takové to dramatické smutné povzdechnutí nad tím, že škola začíná už za 2 týdny a to na takové dýchánky nebude čas. Hold si budu muset vystačit s rychlým čajem u babi, snídaní koupenou po cestě a písničkami ve sluchátkách v nacpaném autobuse.)

A víte co taky ráno ráda dělám? Prohlížím tumblr a weheartit. A tak vám dnes přináším další várku z weekly inspiration!

Čínská zeď.. můj cestovatelský sen už od útlého dětství
před pár dny to byl to rok, co tenhle skvělý herec umřel. vidím to tak, že si dnes pustím Tátu v sukni, jako takovou malou vzpomínku
S Láskou, Rosie. další skvělý film


tohle je sen, že jo? prosím prosím, já chci strávit víkend na nějaké takové chatě, smutně koukáma víte co? do Tokia bych taky jednou strašně ráda
v září vyrážíme do Anglie!
už chci podzim (a okno s takovým výhledem prosím!)


tohle je úžasné

a k tomuhle snad ani není víc co říct. kdykoliv tuhle fotku vidím, mám chuť se smát (společně s pánem, který z vysoka kašle na ostatní zamračené cestující)

2 komentáře

  1. Mohla by jsi prosím udělat článek a tvým seznamu knížek k maturitě. Děkuji:-)

    OdpovědětVymazat
  2. píšeš úžasné články :-*

    OdpovědětVymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD