16. srpna 2015


Víte jaké počasí mám ze všeho nejradši? Že ne?

Je to přesně to, kdy můžete jít ven v džínách, teniskách, košili a svetru. Kdy vám po čele nestékají krůpěje potu, kdy nemusíte v autobuse dávat nohy od sebe, aby se vám zpocená stehna náhodou nelepila k sobě. Kdy můžete jít do kavárny na klasické teplé kafe nebo čaj, namísto ledového (ale mnou taktéž oblíbeného) frappé. Jsou to dny, kdy můžete jít ven dokonce i odpoledne, ne jen ráno a večer.

Vyloženě si užívám ty chvíle, kdy si dám sluchátka do uší, ruce si strčím do kapes a jen tak se procházím. Ať už je to kdekoliv. Najednou okolní svět zmizí a já jsem i navzdory proudícím lidem kolem sama. Sama se svými myšlenkami. Vypínám.

Dneska jsem ale potřebovala jiný druh vypnutí. A to mou nejlepší kamarádku, které se můžu svěřit se vším, která poslouchá všechny mé výlevy a stále mě má ráda. (a takových lidí bychom si měli vážit obzvlášť, co myslíte?)
A tak jsme si udělaly malý výlet na skútru, obešly asi 3 kavárny v našem maloměstě - bohužel bez úspěchu, v neděli se tu ve většině z nich zavírá už v 6, ne-li v 5. A tak jsme skončily na pizze a zeleném čaji. A můžu vám říct - kam se nějaké kafe a dort hrabe!

Jinak vidíte tu košili? Jeden z mých "sekáčských úlovků" aneb značková košile za 50,-? No neber to!

3 komentáře

 1. Aničko mám dotaz, do jakého "sekáče" chodíš?:) někam tady do Plzně? :) jinak ta košile je moc hezka.A ty jsi hrozně inspirativní člověk!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sekáče navštěvuji v Klatovech a v Sušici :) děkuju mockrát!

   Vymazat
  2. Sušické sekáče jsou nejlepší. Nevím, jestli znáš ten ve Volšovce - poměrně nový, hodně hezky upravený, na výloze je fotografie holčičky. Tak tam bych nejradši bydlela, protože se vždycky nemohu nabažit. :D

   Vymazat

© be at peace, not in pieces. Design by FCD