11. srpna 2015


A tak jsem nakonec i při mém volnu vstávala brzo.
V 7 jsem si dala k ránu neodmyslitelně patřící kávu, udělala si tousty s Nutellou a ovocem, popovídala si s mamkou a vyrazila do města. Cíl? Posezení s kamarádkou, vybírání šatů na maturák (který je už za 3 měsíce!), návštěva oblíbených sekáčů a vyzvednutí fotek.

A tak jsme si daly vanilkové frappé, šaty jsme si taky vybraly, v sekáči jsem objevila další dvě skvělé věci do mé pruhované sbírky - mikinu a tričko, obojí původně z HM - a ještě jsem domů odjela s natajno utrženou slunečnicí. To vstávání za to myslím stálo!

tohle místo se mi vždycky zdálo kouzelné. uprostřed města posezení pod korunami stromů. škoda jen, že je tak špatně využité. levné bistro, nabízející vám tak akorát instantní kafe nebo pochybný hamburger do ruky. achjó

2 komentáře

 1. Aničko, skvělé články, vždy se nemohu dočkat až nějaký přidáš :)
  mohu se zeptat, kde v Klatovech nakupuješ v sekáčích? Mně připadá, že těch pár, co tu máme, jsou plné věcí pro důchodce :( budu moc ráda, když mi odpovíš, jsi pro mě velkou inspirací a přeju ti, ať v životě dál jen záříš! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jak bych ti to popsala, jelikož nevím, jak se ten můj nejoblíbenější sekáč jmenuje. Jestli víš jak je EfesKebab tak jakoby v tý ulici naproti, je tam vývěska kdo umřel (vím, to je možná trochu morbidní, ale nic jiného u toho není). Jsou tam v tý ulici dva, já mám radši ten víc vzadu. Tak snad budeš vědět, který myslím :D :)

   Vymazat

© ANNA. Design by FCD